TROSANI CZ&SK

cs  
banner

Modeláž nehtů

Napsáním workshopu - Modelovací abeceda 1., 2. a 3. díl - jsem potěšila mnoho čtenářek časopisu Beauty Salon. Reakce byly jednoznačně pozitivní a jsem za vaše kladná hodnocení velmi ráda. Tento workshop vznikl proto, poněvadž mnoho našich potencionálních klientek, ale již vyškolených nehtových designérek, se nás dotazovalo na základní postupy v nehtové modeláži. Pro někoho to bude opakování, pro jiné má pomocná ruka.

Pokud jste dočetla i třetí díl naší mini kuchařky, pak vězte, že pouhým přečtením praxi ani výklad erudovaných lektorů tímto nenahradíte. Ty z vás, co již pracujete v terénu, jste si určitě prošli těžkými začátky a těmto mým slovům rozumíte. Pokud mezi čtenářkami je někdo, kdo by rád dělal nehty jako svého koníčka (výhradně na svých nehtech), pak vám jednoznačně doporučuji přihlásit se na TROSANI zájmový seminář. Poté vám práce půjde od ruky a s výsledkem budete spokojená.

SOFT BOND plazmový přístroj budoucnosti

Novinka budoucnosti v modeláži nehtů od TROSANI.
Seznamte se s fyzikální vazbou a dopřejte svým klientkám revoluční řešení vazby mezi přírodním nehtem a modelovací hmotou. Buďte jedni z prvních v Čechách v používání tohoto přístroje a převálcujte svou konkurenci inovativním přístupem v pracovním postupu modeláže nehtů.

PřílohaVelikost
Trosani_workshop_Softbond_a_jeho_pouziti.pdf215.66 KB
Trosani_workshop_modelovaci_abeceda_1dil.pdf230.34 KB
Trosani_workshop_modelovaci_abeceda_2dil.pdf125.19 KB
Trosani_workshop_modelovaci_abeceda_3dil.pdf322.03 KB
Trosani_workshop_okousane_nehty_modelaz_a_pece.pdf657.93 KB

Nejbližší kurzy

Copyright ©2024 TROSANI CZ&SK s.r.o. | Developed by GOOD AGENCY