TROSANI CZ&SK

cs  
banner

Standardní kurz - manikúra a modeláž nehtů

Tento kurz je určen pro posluchače, kteří se modeláži nehtů a manikúře chtějí věnovat profesionálně a nepotřebují získat Živnostenský list k profesní kvalifikaci manikérka a nehtová designérka.

Cíl: Naučíte se manikúru a modeláž nehtů patentovanou technikou UV gelů od TROSANI. Součástí je zvládnutí doplnění modeláže.

Během kurzu budete mít k dispozici veškeré pracovní materiály i pomůcky a k praktickým částem kurzu budete potřebovat jeden vlastní model. Každý účastník kurzu má k dispozici své vlastní plně vybavené profesionální pracoviště a barevná skripta vycházející z konceptu výuky vytvořeného předními světovými osobnostmi z oboru. Individuální přístup při praktické části umožňuje i úplným začátečníkům zvládnutí technologie a snadný start, odborníkům rozšíření vzdělání. Výukou vás budou provázet zkušení lektoři. Jejich profesionalita a vysoká odbornost vás výborně připraví do oboru s otevřenou budoucností.

Délka: 3 ½ dne v TROSANI vzdělávacím centru + 4-týdenní domácí samostatná návrhářská praxe

Při účasti na kontrolním dni musí být během vašeho praktického cvičení zpracovány nejméně 3 modely. Závěrečný třetí den kurzu následuje přibližně po jednom měsíci.

Cena a bonusy:

Cena kurzu závisí na odebraném startovacím kompletu nebo jiném materiálu.

Odebraný komplet MAXI sada - cena kurzu ZDARMA

Odebraný komplet MIDI sada - cena kurzu 2 999,-Kč (+ 21 % DPH)

Odebraný komplet MINI sada - cena kurzu 3 999,-Kč (+ 21 % DPH)

Bez odběru kompletu nebo jiného zboží - cena kurzu 4 958,-Kč (+ 21 % DPH)

Nejbližší kurzy

Copyright ©2019 TROSANI CZ&SK s.r.o. | Developed by GOOD AGENCY