TROSANI CZ&SK

cs  
banner

Charakteristika

Čím je vzdělávací program TROSANI výjimečný a čím se liší od jiných? Kvalitu mohou posoudit pouze absolventi, a proto se pokusíme shrnout jejich reference do jediné věty: „Těžko na cvičišti, lehko na bojišti." Toto hodnocení přesně odpovídá záměru TROSANI připravit absolventy na zvládnutí všech úskalí, které je čekají při zahájení samostatného podnikání.

Učit modelovat nehty dnes může každý, neboť příslušná živnost je volná, a různých školitelů jsou po Česku stovky. Naše doporučení pro správný výběr je následující: Nejdříve si zvolit technologii, s kterou chci pracovat - ideální je vyzkoušet si z hlediska trvanlivosti a vlivu na přírodní nehty různé metody a značky (všechny „gelové" nehty nejsou stejné) a získat reference zákazníků. A teprve poté si zvolit školitele, který mě nejen naučí pracovat vybraným způsobem, ale i obecně seznámí s celkovou problematikou.

Podle naší filozofie „Děláme nehty hlavou", využíváme především veškeré naše vědomosti a energii k zachování, budování a aktivní péči o přírodní nehty. U TROSANI vám tak poskytneme nejen teoretické znalosti z oboru, ale současně vám předáme i dlouholeté praktické zkušenosti. Třešničkou na dortu je u nás příznivá cena všech kurzů a vysoké slevy na počáteční vybavení. Rovněž tak systém slev, množstevních rabatů a bonusů naším zákazníkům. Naši věrní zákazníci získávají v průběhu roku další výhody, převážně v podobě ještě nižších cen u nejprodávanějších produktů.

Nejbližší kurzy

Copyright ©2024 TROSANI CZ&SK s.r.o. | Developed by GOOD AGENCY