TROSANI CZ&SK

cs  
banner

TROSANI Standardní vzdělávací kurz manikúra a modeláž nehtů

Kurz je určen pro posluchače, kteří se modeláži a manikúře chtějí věnovat profesionálně, ale nepotřebují získat Živnostenský list. Každý účastník má k dispozici své vlastní plně vybavené profesionální pracoviště, barevná skripta vycházející z konceptu výuky vytvořeného předními světovými osobnostmi z oboru. Jejich součástí je i detailní barevný pracovní postup nejenom modelace, ale i manikúry, včetně aktuálních postupů v oboru péče o ruce.

Udané termíny Standardního školení se vztahují vždy na 1. + 2. den. Dále následuje čtyřtýdenní samostatná praxe. Během ní je potřeba získat dovednosti alespoň na 6-8 vašich modelech.

Termín zkouškového dne bude určen po skončení 2. dne. Začínáme vždy v 9 hodin a končíme v 19 hodin. Můžete se těšit na intenzivní práci po celé dny. Výukové metody a postupy jsou dynamicky střídány, přesto se připravte na dny náročné, avšak plodné a smysluplné. Výukou vás budou provázet zkušení lektoři, majitelé firmy TROSANI. Navíc je pro vás připraven ucelený systém bonusů a výrazných slev na kurzovném, to v případě, že se zařadíte mezi naše odběratele.

Tento seminář však není vstupenkou k získání Živnostenského listu k profesní kvalifikaci manikérka a nehtová designérka (kód profesní kvalifikace: 69 - 024 - H), který je zakončen kvalifikační zkouškou u autorizované osoby Evy Šmídové.

informujte se na aktuální termín

V případě vašeho zájmu nás kontaktujte pomocí kontaktního formuláře a termín vám předběžně rezervujeme.

Nejbližší kurzy

Copyright ©2024 TROSANI CZ&SK s.r.o. | Developed by GOOD AGENCY